2015-03-01

2015
29.11.2015 esinesime Lavassaares I advendi tähistamisel tantsuga Upa-upa.

Kanarbik tulesäras kuuse all

Kui Pärnumaa tantsupeol oli soolo osas üks naine lapsega, siis meil oli seekord koguni kolm naist - Peivi, Annika ja Kati koos lastega tantsimas.
Vaata pilte

28.11.2015 saime kokku Pärnus Postipoisi trahteris, et tähistada Kanarbiku 21. sünnipäeva. Meid oli sünnipäevalauas kokku 10 naist. Nagu tellitud - meile esines naiste lemmik Homenja.

07.11.2015 olime Jõõpre rahvamajas - tähistasime meie juhendaja Anu Kurmi juubelit.
Koos noorusliku juubilariga
Kinkisime Anule ehtsad Muhus tikitud pätid.
Vaata pilte

31.10.2015 toimus Kolme Kandi Tansupäev Sargveres. Kanarbik õppis Ülle Feršeli Lustilugu.


Alates 2015 aasta sügisest on toimunud meie ridades muutused - ära läksid Li ja Hilde Mathilde. Suur tänu neile meiega olemast ja tantsimast!
Aga elu läheb edasi... meiega liitus Karoliina ja seejärel Peivi, Annika ning Maarika.
Meid on kokku palju, koguni 14 naist - sh Lavassaarest seitse naist Silva, Urve, Merle, Sirle, Peivi, Annika, Maarika; Jane, Külli, Merly, Karoliina, Merike, Helen, Virge ning lisaks juhendaja Anu Kurm.
Kanarbik õitseb! Peab hakkama logole uusi tutte külge õmblema.

29.08.-30.08.2015 Kanarbiku esimene ühine reis - KIHNU TUUR e Väiksed lestad.

Reis oli väga vahva - Munalaiust läksmie paadi peale ratastega (laine loksutas päris kõvasti) ja merehaigus tahtis kallale tulla, kohale jõudes külastasime Kihnu muuseumit, kirikut ning majakat.
Kuna meil olid esimest korda seljas Kanarbiku uhiuued dressipluusid, siis kohalikud hüüdsid - jälle need roosad tulevad! või oh, millised kaunid naised!
29.08. oli sadamas Muinastulede öö ja jõujaamas mängisid Kihnu Poisid. Kihnlased oskavad pidu pidada - naiste seelikud käisid vuhh ja vuhh üle meie ninade, kes me pingi peal pidu nautisime.
Kihnu oootab avastamist
Kihnu kiriku ees


Kihnu muuseumi pingil

Väike lest:)
Arva ära, kes on kes?

Igal majakal oma tuli


Tagasi jõudsime Kihnust kenasti Pärnu. Kõhud täis kohalikku hääd ja paremat - Kihnu saia, lihaleiba, guljašši, riisiputru ja muidugi sõime ära ka väiksed lestad.
Meie tuur de CHAMPAGNE jõudis lõpule. Aitäh kõigile osalejatele ja mitte virisejatele (Anu, Silva, Helen, Külli, Merly, Merike, Virge).

Käisime külas Urvel ja õnnitlesime juubeli puhul.


 Õnnitlesime Helenit kooli lõpetamise puhul. Meie rühma tubli tüdruk õppis raamatupidajaks.
Kanarbiku naised koos lõpetajaga

Heleni kingitus


16.05.2015 esinesime Lavassaare Raudteemuuseumis - Raudteemuuseumi öös on muusikat.

Alati ootan

Esines Pärnumaa Lõõtspillihaigete Selts

Kapatants rahvaga

10.03.2015 oli üllatusterohke trenniõhtu. Meid olid naistepäeva puhul tervitama tulnud nn Uugametsa mehed või lihtsalt öeldes Lavassaare omad poisid.
Kikilips teeb mehe šikiks, grand old man Rein Aaspere ja Eero Lillak

Koos Lavassaare küla poistega
 
Osalesime 07.02.2015 III  Talvisel tatsupeol Lindil. Õnnitlesime Hildet, kellel oli juubel, nautisime head seltskonda ja toredat pidu.  Tervitused ja tänud Maie Kalbusele.
Tähistasime trennis vastlapäeva. Kuna õues lund ei olnud, siis sai sokkis saalis sees liugu lasta. Üks ja ainus moosiga kukkel oli tellitud Janele.