2012-06-11

2012

Vaata pilte

Stiilipidu Krista juures. Sõbrapäev. Vastlatrall koos Vallatute ja Lindi Lappajatega. Ristitantsu trenn koos lastega Paikusel.

22.12.2012 esinesime Lavassaare rahvamajas jõulupeol kolme tantsuga - Mere pidu, Simmani polka ja Rõõmsaid jõule.

09.12.2012 hommikul vurasime üle raba Vana-Vigalasse. Osalesime Kolme kandi tantsupäeval ja õppisime ära uue tantsu nimega Heia tuia (autor Rauno Zubko).
Päev oli tegus - saime teha trenni koos Kiits(har)akate naistega  ning kuulata uudiseid mõisa saalis teiste rühmade tegemistest. Li tutvustas meie rühma. Tantsumuusikat tegid Söepõletajad.
Suur tänu tantsupäeva korraldajatele!

02.12.2012 tantsisime Lavassaare kuuse juures I advendi tähistamisel juhendaja Anu Kurmi loodud tantsu - Rõõmsaid jõule! 
 
Oli kohe päris jõulutunne ... rõõmsaid jõule, rõõmsaid jõule....


Vasakult Jane, Aiva (meie endine ja kindlasti tulevane tantsija), Urve, Sirle, Krista, Merly, Li, Merle, Riina koos päkapikuga ja juhendaja Anu


04.08.2012 osalesime Audru vallapäevadel.  Valla isetegevuslaste esinemiskava ilmestasid külalised Paimiost (Soome) ja Grobinast (Läti).


09.06.2012 VII Põhja-Liivimaa Festival Häädemeestel. Tõime ära Liivi tantsu II preemia täiskasvanute arvestuses.
Auhinnaks saime kohaliku keraamiku poolt valmistatud savist pastlad.
26.05.2012 toimus Pärnumaa tantsupidu  Lavassaares.Esitasime kolm naisrühmade tantsu - Ristitants, Üits paigake ja Naiste reilender. Kõige lihtsam Ristitants osutus aga peaproovis meile tõeliseks katsumuseks (nö väike mesilaspere Paikuselt oli ära unustanud tantsujoonised). Lõpp hea,  kõik hea - saime tantsu tehtud!

TÄNU KAUNITELE NAISTELE

Kallid naisrühmade tantsuõpetajad ja juhendajad!

Suured sündmused sünnivad varjus,
mis varjus ei sünni, on tühine,
põllupeenrail ja teeäärseis marjus
tolmumaitse on ühine.

Tähtsad mõtted riisuvad rahu,

segased sumbuvad mõnusse,
tähtsaimad aga ei mahu
iialgi sõnusse.

Aitäh teile õpetamise eest! Palun kiitke ka oma naisi-noorikuid-neide - sest nagu Henn ütleb - nad/teie teete ilusat asja!

Suur-suur tänu ilusa Üits paigakese ja lustliku Naiste reilendri eest ning Ristitantsijatele väärika esinemise eest!
Anname kõik koos endale ja teistele andeks need iluvead, mis kellelgi südamesoppi jäid - üldpilt oli kaunis ning pidu kokkuvõttes meelierutav.
Ei hakka praegu aja taha peituma - kõik on hästi, kallid Pärnumaa naisrühmad!!!

Tiiu Pärnits